Mes tausojame švarų vandenį

UAB “Kanalų valymas” pirmoji nevalstybinė įmonė Lietuvoje, pasiūliusi kokybiškas vamzdynų plovimo vokiška hidrodinamine įranga paslaugas. Taigi, mūsų patirtis šioje srityje didžiausia. Tačiau vietoje nestovime - norėdami pateisinti Jūsų lūkesčius ir neatsilikti nuo naujovių – nuolat geriname paslaugų kokybę.

Pagrindinė įmonės specializacija ir veikla – lauko nuotekų tinklų, kanalų, vamzdynų valymas ir avarinis atkimšimas hidrodinaminiu metodu. Taip pat valome nuotekų šulinius, rezervuarus, riebalų ir smėlio gaudykles, siurbiame skystas atliekas.

Savo veiklą pradėjome 1991 metais turėdami tik vieną hidrodinaminio vamzdynų plovimo įrangą. Dabar didžiuojamės praplėtę savo autoparką ir galėdami išspręsti sudėtingas savo darbo srities užduotis.

Nuo įmonės įkūrimo sėkmingai bendradarbiaujame su žinomu hidrodinaminės įrangos gamintoju „Wiedemann & Reichhardt GmbH”, kurio technologijas itin sėkmingai priėmė Europos, JAV, Kinijos ir netgi Japonijos rinkos. Vokiška kokybe bei patikimumu netruko įsitikinti ir Lietuvos pirkėjai, sėkmingai eksploatuojantys„Wiedemann & Reichhardt” gaminius.